O společnosti

ALPE trans s.r.o., Opavská 133, 749 01 Vítkov

O společnosti

Jsme nová, dynamická společnost a nabízíme komplexní zajištění dopravy zboží dodávkovými vozidly. Specializujeme se na přepravu nebezpečného nákladu v režimu ADR. Nabízíme služby na vysoké úrovni, v požadovaném termínu a za příznivé ceny. Spolehlivá a rychlá přeprava na území České i Slovenské republiky 24 hodin 7 dní v týdnu. Dle individuální dohody, garantujeme doručení zboží na čas (mimo vyšší moc) a do 24 hodin po celé České Republice. Preferujeme osobní, individuální a aktivní přístup. Kvalitní doprava výhradně vlastními vozy. Přepravujeme celovozové, sběrné i kusové zásilky. Garantujeme včasné termíny přistavení vozu a dodání zboží. Přepravíme palety, sudy, barely, bigbagy..

Klienti

I za krátkou dobu naši působnosti jsme si vybudovali širokou klientelu spokojených zákazníků, firem i jednotlivců. Od nejmenších po nadnárodní firmy. Spokojenost našich klientů je pro nás samozřejmostí. Naši zákazníci jsou zejména prvovýrobci, přímí exportéři a jednotlivci, kterým dokážeme poskytnout komplexní servis od A až po Zet.

Ceny

Ceny stanovujeme individuálně na základě poptávky, dle aktuálních potřeb našich zákazníků na optimální a ekonomické řešení přepravních požadavků. Udržujeme přijatelné ceny pro nás i pro naše partnery. Ceny jsou konečné, bez dalších skrytých příplatků.

auto